Młodszy projektant wentylacji pożarowej

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
MERCOR S.A.

Grupa MERCOR jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta „MERCOR” obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Grzegorza z Sanoka 2, 80-408

Zakres obowiązków:

- wykonywanie projektów instalacji wentylacji pożarowej,

- doradztwo techniczne na etapie projektowania i realizacji,

- ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska),

- doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacyjnych lub przeciwpożarowych,

- bardzo dobra obsługa AutoCad, pakietu MS Office oraz PyroSim,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

- umiejętność pracy w zespole,

- kreatywność, samodzielność, zaangażowanie,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,

- perspektywę rozwoju w ramach struktury firmy oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- pracę w ambitnym, twórczym i doświadczonym zespole,

- prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,

- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

- realny wpływ na rozwój firmy – doceniamy chęć wychodzenia poza ramy swoich podstawowych obowiązków oraz wykazywanie inicjatywy,

- konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami,

- niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,

- samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez system erekrutacji Mercor https://www.mercor.com.pl/pl/praca/

Data publikacji: 2019-07-18
Data zakończenia: 2019-08-16

Powiązane działy

Wentylacja