Młodszy Specjalista ds. Produktu: Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Kwidzyn
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „IGLOTECH” Sp. J.
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kwidzyn, woj. pomorskie
Nr referencyjny: MSDP/Kwidzyn /14

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku odpowiedzialne będą za wsparcie Działu Zarządzania Produktami w zakresie realizacji strategii produktowej dla Sekcji Klimatyzacja, Wentylacja lub Chłodnictwo (przygotowywanie materiałów informacyjnych, analiza rynku, wsparcie dla działów sprzedaży, aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży).

Wymagania

• wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów z obszaru wentylacja/klimatyzacja/chłodnictwo)
• doświadczenie w pracy związanej z obsługą lub pozyskiwaniem klientów będzie dodatkowym atutem
• dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• zdolności analityczne i interpersonalne
• mile widziane prawo jazdy kat. B
preferowane będą osoby posiadające doświadczenie w branży HVAC&R lub innej branży technicznej (mile widziani również absolwenci/studenci posiadający doświadczenie w formie staży i praktyk)

Oferujemy

możliwość dofinansowania studiów technicznych po przepracowaniu 1 roku w firmie
• pracę i możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
• szkolenia techniczne i handlowe.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego,
oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 września 1997 r.) na adres e-mail: hr@iglotech.com.pl

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru referencyjnego stanowiska: MSDP/Kwidzyn /14.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2014-04-15
Data zakończenia: 2015-04-15