Monter Central Wentylacyjnych

Województwo:
podlaskie
Miasto:
Czarna Białostocka
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma Bartosz poszukuje:

Miejsce pracy:

Zakład Produkcyjny Central Wentylacyjnych w Czarnej Białostockiej przy ul. Fabryczna 7 (teren dawnej Agromy), dojazd do zakładu we własnym zakresie Pracownika. Godziny pracy 7:00 - 15:00.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wszelkie czynności związane z montażem produkowanych przez nas central wentylacyjnych z odzyskiem i bez odzysku ciepła. Ponadto do jej obowiązków należeć będzie dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy oraz wsparcie zespołu produkcji.

Wymagania:

• zdolności manualne,

• dyspozycyjność i pracowitość,

• umiejętność pracy w zespole,

• sumienność, zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju,

• mile widziane zamieszkanie w okolicach Czarnej Białostockiej,

• mile widzine doświadczenie przy montażu podobnych urządzeń.

Firma Bartosz oferuje:

• pracę w stabilnej firmie, która inwestuje w swoich Pracowników,

• pracę w zgranym zespole fachowców,

• satysfakcjonujące wynagrodzenie,

• szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu swoją kandydaturę mogą zgłosić poprzez przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (mile widziane referencje od poprzednich pracodawców) na adres: marketing@bartosz.com.pl z dopiskiem w temacie: "Monter".

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-12-04
Data zakończenia: 2014-12-04