Monter instalacji sanitarnych

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

ZISTECHNIKA Sp. z o.o.

(www.zistechnika.pl)

działa w branży instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji od 30 lat.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje osób
zainteresowanych pracą na stanowisku:

wod.-kan., gaz, c.o., wentylacja, klimatyzacja

Miejsce pracy: Kraków oraz Polska południowa i centralna

(Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, Katowice, Warszawa itd.)

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

- samodzielne wykonywanie prac w zakresie instalacji sanitarnych
- przestrzeganie przepisów ppoż. i BHP

Wymagania

- wykształcenie w zawodzie monter instalacji sanitarnych lub doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy na wyjazdach w delegacji
- umiejętność pracy z projektem
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- dyspozycyjność

Firma oferuje:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość realizacji ambitnych projektów
- przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez pracuj.pl

lub nr fax 12-638-29-29.

W tytule prosimy wpisać: Monter

Data publikacji: 2014-06-18
Data zakończenia: 2015-06-02