Monter/serwisant klimatyzacji

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę Umowa zlecenie
Nr referencyjny:
conceptAIR 1/2016

Firma wentylacyjna z siedzibą przy ul. Płochocińskiej 19, lok. 134, 03-191 w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko monter/serwisant klimatyzacji.

OFERUJEMY:

Stałą i stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

GWARANTUJEMY:

- ciekawą pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
- stabilne zatrudnienie,
- szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- montaż systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych,
- konserwacja i przegląd techniczny urządzeń,
- podłączanie i uruchamianie instalacji klimatyzacji, wentylacji, urządzeń,
- prace naprawcze.

WYMAGANIA:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- dyspozycyjność, komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
- prawo jazdy kategorii B,
- chęci do pracy i pozytywne nastawienie,
- mile widziane wykształcenie zawodowe, techniczne oraz dodatkowe uprawnienia

Wszelkie dokumenty prosimy kierować do dnia 13.05.2016 na adres: biuro@conceptair.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2016-05-05
Data zakończenia: 2016-05-13

Powiązane działy

Klimatyzacja