Monter serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

CLIMAJAR Sp. z o.o. (ul. Bajana 11, 01-904 Warszawa) poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTER SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH I CHŁODNICZYCH

Opis stanowiska

  • montaż serwis urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w branży HVAC
  • wiedza z zakresu chłodnictwa, elektryki i automatyki
  • min. wykształcenie średnie techniczne
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • regularność i terminowość wypłat
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@climajar.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Data publikacji: 2013-04-12
Data zakończenia: 2014-04-12