Monter systemów klimatyzacji i wentylacji

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
HYDROPOL-DEKOR

Firma PRI Hydropol-Dekor Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTERA SYSTEMÓW KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

- Montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacji mechanicznej.

Oczekiwania wobec Kandydata:

- Dyspozycyjność - gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania (prace mogą być wykonywane na terenie całego kraju) – wyjazdy w delegacje;

- Samodzielność i odpowiedzialność;

- Znajomość rysunku technicznego;

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w montażu klimatyzacji i wentylacji;

- Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Zdobycie doświadczenia na dużych budowach;

- Rozwój zawodowy;

- Stabilne warunki pracy;

- Umowa o pracę;

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@hydropol.com

Data publikacji: 2017-10-31
Data zakończenia: 2017-11-30

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja