Monter urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Kartuzy
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
mont/042015/Banino

Opis stanowiska:

  •     Montaż instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej
  •     Praca zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji budowlanej

Wymagania:

  •     Doświadczenie zawodowe
  •     Prawo jazdy kat. B
  •     Gotowość do wyjazdów
  •     Wykształcenie przynajmniej zawodowe
  •     Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  •     Atrakcyjne wynagrodzenie
  •     Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •     Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •     Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji http://www.climatechnology.pl/kontakt,5,pl.htm

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Data publikacji: 2015-04-21
Data zakończenia: 2015-05-05