Monter urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Stabilna firma z branży wentylacji i klimatyzacji poszukuje monterów, instalatorów, pomocników do instalacji wentylacji lub/i klimatyzacji lub podejmie współpracę z firmami w zakresie montażu instalacji na terenie województwa świętokrzyskiego oraz w miastach Kraków, Łódź

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- Prace związane z montażem instalacji wentylacji mechanicznej na obiektach mieszkalnych, galeriach handlowych, lokalach usługowych, obiektach przemysłowych

- Praca od poniedziałku do piątku

Od kandydatów oczekujemy:

- Chęci do pracy i braku nałogów

- Umiejętności pracy w zespole i przestrzegania zasad BHP

- Doświadczenia przy montażu instalacji wentylacji lub/i klimatyzacji (istnieje tez możliwość przyuczenia)

- Mile widziana podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych

- Bardzo mile widziane prawo jazdy kat. B

- Gotowość do wyjazdów służbowych ( na weekend powrót do Kielc)

- Lojalności, pracowitości, samodyscypliny, optymizmu

Oferujemy:

- Umowę o pracę i ubezpieczenie

- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

- Stabilność zatrudnienia(nie sezonowość)

- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

- Bezpłatne zakwaterowanie, transport i płatne diety w przypadku delegacji

- Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać swoje CV na biuro@aswent.pl lub kontakt telefoniczny 41 369-30-60, 500-173-071

Data publikacji: 2018-06-22
Data zakończenia: 2018-07-22

Powiązane działy

Wentylacja