Monter Wentylacji i Klimatyzacji

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Nowy Sącz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
1/06

Firma IGUANA WENT specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz ogrzewania nadmuchowego. Do pracy poszukuje:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Region: małopolskie

Numer referencyjny: NR 1/06

OBOWIĄZKI OSOBY ZATRUDNIONEJ NA STANOWISKU:

- prace przy montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych,

- montaż klimatyzacji TYPU SPLIT, MULTI-SPLIT i systemów klimatyzacji precyzyjnych VRF/VRV

- przeprowadzanie uruchomień urządzeń wraz z pomiarami

- wykonywanie prac serwisowych i naprawczych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- doświadczenia na podobnym stanowisku (jako monter branży HVAC tj. wentylacji, klimatyzacji, instalacji sanitarnych)

- wykształcenia kierunkowego jako ślusarz, monter lub pokrewne

- doświadczenia w serwisowaniu, montażu urządzeń klimatyzacyjnych

- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

- dyspozycyjności i gotowość do wyjazdów służbowych – praca w delegacji

prawa jazdy

MILE WIDZIANE:

- umiejętność czytania rysunku technicznego i analizy schematów elektrycznych

- uprawnienia SEP

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

- dodatkowym atutem będzie posiadanie odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu (uprawnienia gazowe, spawalnicze, freonowe, certyfikat f-gazowy)

OFERUJEMY:

- ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

- szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje

- możliwość osiągnięcia wysokich zarobków

- odpowiednie narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres wentylacja@iguana.pl

Data publikacji: 2017-07-10
Data zakończenia: 2017-08-10

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja