Monter wentylacji i klimatyzacji (j. niem.)

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

ZEITMANN - firma doradztwa personalnego - w związku z dużym zapotrzebowaniem na fachowców z branży klima-went wraz z naszym klientem poszukuje kandydatów na stanowisko

Monter wentylacji i klimatyzacji
(z nauką języka niemieckiego)

Zatrudnienie: od września 2013
    Rozpoczęcie kursu językowego w Krakowie: 17 - 24 czerwca 2013
    Ilość osób do zatrudnienia: 8

Obowiązki

- Spotkanie z pracodawcą niemieckim w Krakowie
- Pełną informację o oferowanym stanowisku pracy
- Intensywny bezpłatny kurs języka niemieckiego który pozwoli ci pracować w Niemczech na stanowisku montera wentylacji i klimatyzacji,
- Gwarancję pracy po ukończeniu kursu,
- Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

- Doświadczeniem w pracy na stanowisku montera wentylacji i/lub klimatyzacji minimum 3 lata,
- Zaangażowaniem i chęcią do nauki języka niemieckiego,
- Wykształceniem o profilu budowlanym,
- Własnym samochodem którym będą mogły wyjechać do Niemiec,
- Nastawieniem do podjęcia pracy na dłuższy okres.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, chcesz rozpocząć pracę w Niemczech i odbyć bezpłatny kurs języka niemieckiego - zgłoś się do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych: CV ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres: kurs@zeitmann.pl z dopiskiem Kurs/Monter.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Data publikacji: 2013-06-14
Data zakończenia: 2014-06-14