Monter wentylacji i klimatyzacji w Szwecji

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Sztokholm
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

GOODWORKERS Sp. z o.o. poszukuje do pracy w Szwecji:

Monter wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Opis stanowiska

• Montowanie klimatyzacji i wentylacji na terenie Sztokholmu.

Wymagania

• min 2 lata doświadczenia zawodowego w montażu klimatyzacji i wentylacji
• znajomość technologii budowlanych krajów skandynawskich
• dobra znajomość j. Angielskiego lub szwedzkiego (warunek konieczny)
• profesjonalizm i rzetelność w pracy
• dyspozycyjność do wyjazdu

Firma oferuje

• zakwaterowanie
• wyżywienie
• opłacone koszty podróży
• ubezpieczenie europejskie

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz polskim na adres Goodworkers Sp. z o.o.: praca@goodworkers.pl

wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Data publikacji: 2013-07-22
Data zakończenia: 2014-07-22