MONTER WENTYLACJI (Kanałów wentylacyjnych) _ PRACA NA WARUNKACH NIEMIECKICH

Województwo:
Cała Polska
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
02_08/2019

Firma Extrawork GmbH, z siedzibą w Essen, z branży wentylacji i klimatyzacji, poszukujew związku z pilnym zapotrzebowaniem profesjonalisty z Polski do pracy na jachtach na terenie Niemiec, pracownika NA WARUNKACH NIEMIECKICH na stanowisko:

Monter Wentylacji (Kanałów wentylacyjnych)/PRACA OD PRZEDOSTATNIEGO TYGODNIA SIEPRNIA

Nr ref: 02_08/2019

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w montażu wentylacji/ kanałów wentylacyjnych (preferowane na analogicznym stanowisku w dziale morskim w stoczni),

Znajomość rysunku technicznego,

Samodzielność

- Pracowitość i sumienność oraz pozytywne usposobienie

- Znajomość języka niemieckiego będzie stanowić atut

- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane, warunek nie konieczny)

Obowiązki:

- Montaż kanałów ocynkowanych oraz rur Spiro na nowo budowanych jachtach

Oferujemy:

Samodzielną i stabilną pracę na atrakcyjnych warunkach/ niemiecka umowa o pracę (w Niemczech) / PRACA OD PRZEDOSTATNIEGO TYGODNIA SIEPRNIA
Atrakcyjne wynagrodzenie - indywidualnie ustalana stawka godzinowa
- Pracę w gronie profesjonalistów oraz

Osoby zainteresowane prosimy o PILNE przesłanie szczegółowego życiorysu zawodowego, w terminie do 19.08.2019 roku,  na adres e-mail barbara.duk@euro-klima.com.pl z dopiskiem w temacie "Extrawork GmbH / MONTER WENTYLACYJI / Nr ref: 02_08/2019", możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem 58 554 25 28, wewnętrzny 215.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych zgodnej z wymaganiami RODO:

Dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Data publikacji: 2019-08-01
Data zakończenia: 2019-08-19

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja