Obsługa klientów zagranicznych branży HVACR

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wieruchów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem firma Centrum Klima S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych

Miejsce pracy: Wieruchów, woj. mazowieckie

Obowiązki

• Bieżąca obsługa istniejących klientów zagranicznych
• Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Nadzór nad realizacją zamówień
• Reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych oraz targów branżowych
• Negocjowanie cen i warunków handlowych
• Doradztwo techniczne w zakresie wentylacji i klimatyzacji

Wymagania

• Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość języka włoskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
• Znajomość dokumentacji eksportowej oraz formuł Incoterms
• Duża samodzielność i nastawienie na osiąganie wyników
• Umiejętności negocjacyjne
• Dyspozycyjność i gotowość do zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy

• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki pracy i płacy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnymna adres e-mail: kadry@centrumklima.pl

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości: “Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Data publikacji: 2014-05-15
Data zakończenia: 2015-05-15