Oferta pracy na stanowisko asystent projektanta instalacji HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
TARCZYN/KOMORNIKI
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
1

Biuro projektów instalacji sanitarnych AWENT specjalizuje się w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych instalacji wentylacji, ogrzewania, chłodzenia oraz wod-kan dla obiektów biurowych i przemysłowych.

Poszukujemy osób na stanowisko asystent projektanta instalacji HVAC

Zakres obowiązków:

- sporządzanie rysunków instalacji wentylacji w programach 3D

- obsługa programów obliczeniowych AUDYTOR OZC, C.O., H2O

- sporządzanie opisów technicznych

- generowanie specyfikacji materiałowych do projektu

- sporządzanie schematów instalacji chłodniczych, wentylacyjnych, grzewczych

Wymagania dla kandydata:

- dobra znajomość programów WORD i EXCEL

- dobra znajomość programów obliczeniowych AUDYTRO OZC, C.O., H2O

- dobra znajomość programu Autocad lub Bricscad

- umiejętność rysowania w programie Autocad za pomocą skrótów klawiaturowych

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę

- możliwość uczestnictwa przy sporządzaniu projektów dla budynków biurowych

- możliwość poznawania technologii przemysłowych i projektowania pod te technologie instalacji HVAC

- pracę w zgranym i ciekawym zespole u boku doświadczonych projektantów

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą czekamy na Twoją aplikację pod adresem mailowym andrzej.wojcik@awent.pl

lub kontakt pod numerem telefonu 604 102 235

Pliki do pobrania:
pobierz plik
Data publikacji: 2017-12-22
Data zakończenia: 2018-01-31

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo