Operator urządzeń chłodniczych/magazynier

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej PROZON poszukuje  osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Centrum Regeneracji i Utylizacji, Warszawa, ul. Matuszewska 14

Zakres obowiązków:
- Obsługa urządzeń do regeneracji czynników chłodniczych
- Obsługa serwisowa instalacji chłodniczych
- Prowadzenie analiz laboratoryjnych
- Przyjmowanie/wydawanie butli
- Prowadzenie ewidencji magazynowej

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne min. średnie
- Doświadczenie w pracy w serwisie chłodniczym min. 2 lata
- Świadectwo Kwalifikacji i uprawnienia SEP będą istotnym atutem
- Znajomość programu MS Office
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do wyjazdów służbowych

PROZON oferuje:
- Umowę o pracę
- Szkolenia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 15.05.2014 na adres: cv@prozon.org.pl.

Fundacja skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Data publikacji: 2014-04-18
Data zakończenia: 2015-04-18