Podwykonawcy HVAC

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

DTS Serwis - firma ogólnopolska z branży wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa

- poszukujemy wykwalifikowanych firm podwykonawczych na terenie całej Polski.

Poszukiwani:

Podwykonawcy

Opis stanowiska:

Zadaniem firmy podwykonawczej będzie realizacja zleceń zgodnie z atrakcyjną umową zawartą z DTS Serwis.

Wymagania:

• dbałość o powierzone materiały i narzędzia
• bardzo duże doświadczenie w branży
• bardzo wysoka kultura osobista
• zaangażowanie w przedmiot zlecenia
• punktualność
• dokładność
• rzetelność
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy i stanowiska pracy
• prawo jazdy kat. B.

DTS Serwis oferuje:

• Współpracę z ogólnopolską firmą o ugruntowanej pozycji,
• Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w pracę
• Umowy indywidualnie dopasowane do każdego podwykonawcy
• Długoletnią współpracę w świetnie zgranym i profesjonalnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy firmy DTS Serwis praca@dtsserwis.pl, z dopiskiem „Podwykonawstwo-oferta”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz. U. nr 133, poz 883".

Data publikacji: 2013-12-19
Data zakończenia: 2014-12-19