Pracownik biurowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej PROZON chroni klimat Ziemi poprzez ograniczenie emisji czynników chłodniczych do atmosfery.  Od 17 lat prowadzi krajową sieć odzysku czynników chłodniczych (Sieć 3R) oraz regeneruje i utylizuje odzyskane czynniki chłodnicze. Promuje bezpieczne dla środowiska sposoby pracy z czynnikami chłodniczymi.

Do naszego Centrum Regeneracji i Utylizacji w Warszawie poszukujemy pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:
Bieżąca obsługa administracyjno – biurowa:

  •     Wystawianie faktur;
  •     Prowadzenie baz danych;
  •     Obsługa korespondencji;
  •     Utrzymywanie i budowanie kontaktów z firmami serwisowymi;
  •     Prowadzenie lub wspieranie projektów Fundacji;
  •     Aktualizacja strony www Fundacji.

Wymagania:

  •     Wykształcenie min. średnie (mile widziany licencjat);
  •     Znajomość programu MS Office;
  •     Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  •     Wysoka kultura osobista;
  •     Wykształcenie lub doświadczenie w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji będzie atutem;
  •     Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  •     Umowę o pracę;
  •     Szkolenia - doświadczenie w pracy nie jest konieczne;
  •     Możliwość rozwoju zawodowego.

Idealna praca dla studentów studiów zaocznych i absolwentów!

Zgłoszenia prosimy przesyłać w terminie do 20.02.2014 na adres:
cv@prozon.org.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Data publikacji: 2014-02-05
Data zakończenia: 2015-02-05