Pracownik działu sprzedaży i obsługi klienta

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
CWK Sp. z o.o.

CWK Sp. z o.o. - polski producent szerokiej gamy zakończeń instalacji wentylacyjnych

poszukuje:

Pracownika działu sprzedaży i obsługi klienta
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

W zakres obowiązków pracownika będzie wchodziło:

  •     obsługa zapytań ofertowych
  •     koordynacja i obsługa zleceń
  •     fakturowanie

Wymagania:

  •     obsługi pakietu Microsoft office
  •     znajomości programu Subiekt
  •     znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym
  •     znajomości podstaw wentylacji

Mile widziana będzie znajomość zasad prowadzenia spraw kadrowych.

Oferujemy:

  •     Umowę o pracę
  •     Ubezpieczenie Medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@cwk.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.081997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2015-03-30
Data zakończenia: 2015-04-20