Product Manager (termotechnika: Buderus, Junkers)

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
TT_PRM

Firma Bosch poszukuje do Działu Termotechniki osoby odpowiedzialnej za asortyment produktowy i wsparcie sprzedaży urządzeń grzewczych (gazowe, na paliwa stałe, OZE)

Product Manager
(termotechnika: Buderus, Junkers)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

·         zarządzanie powierzonymi grupami produktowymi z zakresu urządzeń grzewczych (gazowe, na paliwa stałe, OZE)

·         współtworzenie strategii sprzedaży i polityki cenowej  produktów

·         współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych w oparciu o analizy sprzedaży i badania rynkowe

·         analizy potrzeb klientów, trendów sprzedażowych, działań konkurencji, regulacji prawnych

·         koordynacja przygotowania pełnego pakietu materiałów informacyjnych i działań promocyjnych dot. produktów (w tym cenniki, ulotki, katalogi, strony www, prezentacje)

·         prezentacje produktowe handlowe i techniczne

·         doradztwo techniczne (wew. i zew.)

·         wsparcie planowania logistycznego i utrzymania właściwych stanów magazynowych

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne (ciepłownictwo, ochrona środowiska, mechaniczne, budowa maszyn)

·         minimum 3-4 letnie doświadczenie w zakresie produktowo-technicznym branży urządzeń grzewczych lub pokrewnych HVAC

·         doświadczenie w dużej organizacji w samodzielnym wprowadzaniu produktów na rynek

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

·         bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint) i AutoCad (lub odpowiednik)

·         zamiłowanie techniczne oraz chęć ciągłego samokształcenia

·         zmysł handlowy, wyczucie rynku oraz orientacja na efekty sprzedażowe

·         umiejętność konstruktywnej i kreatywnej współpracy w zespole

·         otwartość na wyzwania i na zmiany, innowacyjność

·         zdolności komunikacyjne i prezentacyjne

·         silna orientacja na realizację celów

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pl.bosch.com z dopiskiem TT_PRM

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Robert Bosch Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 105 dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Pliki do pobrania:
pobierz plik
Data publikacji: 2015-12-10
Data zakończenia: 2015-12-31

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo