Project Manager HVAC

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma TERMIKA Sp. z o.o. jest liderem na rynku izolacji przemysłowych. Realizuje projekty w kraju i zagranicą. Obecnie poszukuje współpracowników na stanowisko:

Project Manager - branża HVAC

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne – specjalność budownictwo instalacje sanitarne,

- wymagane min 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi,

- uprawnienia kierownika robót w branży instalacje sanitarne,

- bardzo dobra znajomość MS Office, Autocad,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,

- bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność,

- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

- umiejętność pracy w zespole,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat. B.

Zadania:

- odpowiedzialność za powierzony zakres, jakość, terminowość, zasoby, dyscyplinę finansową oraz rezultaty zleconego projektu,

- nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji, harmonogramu i planów organizacji robót,

- regularne raportowanie statusu zarządzanych projektów,

- prowadzenie prac zgodnie z przepisami panującymi na budowie,

- kontrola jakości wykonywanych prac,

- prowadzenie dokumentacji budowy,

- zarządzanie podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi,

- rozliczanie robót ze zlecającymi i podwykonawcami.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się organizacji, przy ambitnych międzynarodowych projektach;

- realizację interesujących projektów w multikulturowych środowiskach,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród najlepszych specjalistów w branży.

- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem korzystając z formularza lub adresu e-mail podanego na stronie http://www.termika.eu/pl/kariera/oferty-pracy/

W tytule maila prosimy podać nr referencyjny oraz stanowisko.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Data publikacji: 2018-03-12
Data zakończenia: 2018-04-13

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja