Projektant HVAC

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

REED Technology dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie

Nr ref.: HVAC/01/01/2014

Obowiązki

• projektowanie systemów HVAC
• opracowywanie schematów instalacji w projekcie
• prezentacja rozwiązań projektowych
• koordynacja wszystkich branż
• opracowywanie zapytań ofertowych oraz ewaluacja otrzymanych ofert
• uzgadnianie z dostawcami danych technicznych oferowanych urządzeń, dostaw i usług
• opracowywanie zestawień materiałów i urządzeń dla oferowanych obiektów

Wymagania

• wyksztalcenie wyższe kierunkowe (mechanika, inżynieria środowiska)
• minimum 5 letnie doświadczenie
• uprawnienia budowlane projektowe
• znajomośc instalacji HVAC w obiektach przemysłowych
• biegła znajomość obslugi programu AutoCAD
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta firmy

• atrakcyjne wynagrodzenie
• bogaty pakiet socjalny
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w ciekawych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres agnieszka.kulig@reedglobal.com

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli: "Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.96 ze zm.) niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę dla Reed Employment Limited Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123a na: - przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby, - udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom z grupy Reed do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Data publikacji: 2014-01-04
Data zakończenia: 2015-01-04