Projektant HVAC

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma HEATEC.PL Sp. z o.o.  zajmująca się projektowaniem, montażem i serwisowaniem wszelkiego typu systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych (HVAC),

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie HVAC.

Wymagania:

• doświadczenie w projektowaniu instalacji min. 2 lata
• wykształcenie wyższe
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• systematyczność oraz zaangażowanie
• biegła znajomość programu AUTOCAD oraz VENTPACK
• mile widziane uprawnienia projektowe w zakresie instalacji sanitarnych

Heatec oferuje:

• bardzo dobre warunki pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w rozwoju firmy

• możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji

Data publikacji: 2014-03-30
Data zakończenia: 2015-03-30