Projektant HVAC (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
PH/IB/01/WKP

Zadania:

  •     Sporządzanie projektów (koncepcyjny, podstawowy, budowlany, wykonawczy, powykonawczy) wraz z niezbędnymi obliczeniami
  •     Sporządzanie analiz technicznych wykonywalności projektów
  •     Sporządzanie analiz finansowo-technicznych
  •     Reengineering projektów - dobór alternatywnych urządzeń i rozwiązań technicznych w celu poprawy osiąganych wyników finansowych
  •     Koordynacja prac projektowych w obrębie projektu
  •     Współpraca z architektami oraz inwestorami
  •     Delegacja zadań na partnerów/ asystentów

Wymagania:

Miejsce pracy: Poznań. Stanowisko wymaga relokacji osób zamieszkałych poza Poznaniem.

  •     Wykształcenie wyższe: Inżynieria Środowiska
  •     Min.2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego Projektanta
  •     Uprawnienia budowlane do projektowania instalacji sanitarnych
  •     Doświadczenie w sporządzaniu analiz technicznych wykonywalności projektów
  •     Doświadczenie w sporządzeniu analiz techniczno-finansowych i reengineeringu projektów
  •     Znajomość oprogramowania branżowego: CAD, Ventpack, Instalsoft, MS Office
  •     Znajomość rynku instalacyjnego w zakresie nowych technologii i systemów (instalacje HVAC, instalacje wodno-kanalizacyjne)
  •     Znajomość oprogramowania producenckiego do doboru urządzeń i podzespołów instalacyjnych
  •     Znajomość cen rynkowych
  •     Umiejętność delegowania zadań i ich koordynowanie
  •     Bardzo dobra organizacja pracy
  •     Łatwość podejmowania decyzji
  •     Kreatywność
  •     Gotowość do relokacji osób zamieszkałych poza Poznaniem

Mile widziane:

  •     Znajomość rynku instalacyjnego w zakresie rozwiązań technologicznych (instalacje przeciwpożarowe, instalacje gazowe i technologiczne)
  •     Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  •     Sporządzanie charakterystyk energetycznych
  •     Znajomość systemów automatyki HVAC

 Oferujemy:

  •     Pracę przy ciekawych projektach w  dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-wykonawczej
  •     Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  •     Umowę o pracę
  •     Niezbędne narzędzia pracy
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod adres: iga.baginska@bergman-engineering.com

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2015-01-13
Data zakończenia: 2015-02-12