Projektant HVAC, wod-kan, gaz

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Bydgoszcz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Poszukujemy osoby do pracy w naszym biurze projektowym do branży wod.- kan., gaz oraz do branży wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji z minimum 2-letnim doświadczeniem.
Oferujemy pracę w zgranym zespole i ciekawe wyzwania projektowe.
Zaangażowanie i pracowitość wynagradzamy

Opis stanowiska:

- projektowanie w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, odpylania, filtracji, ogrzewania, gaz, wod-kan

Wymagania:

- znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
- biegła znajomość obsługi programu AutoCAD, REVIT, REVIT MEP,
- znajomość innych programów wspierających projektowanie,
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność, samodzielność,
- zaangażowanie.

Oferujemy:

- stabilną pracę w prężnie działającej firmie realizującej ciekawe inwestycje,
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- profesjonalne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju

Kontakt: PM Projekt s.c., ul. Św. Trójcy 7/1, 85-224 Bydgoszcz

tel. 48 608 691 456, e-mail: przemek@pmprojekt.com.pl

Data publikacji: 2015-01-28
Data zakończenia: 2015-02-28