Projektant instalacji HVAC

Województwo:
wielkopolskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

APA INNOVATIVE

w związku z dynamicznym rozwojem firmy i produktu poszukuje osoby na stanowisko:

Projektant instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC)

Region: Twoje województwo

Możliwość pracy zdalnej ze swojego miejsca zamieszkania na danym terenie.

Obowiązki

• wykonywanie projektów instalacji HVAC
• wykonywanie rysunków oraz analiz technicznych
• wykonywanie kosztorysów instalacji niskoprądowych
• ścisła współpraca z innymi pracownikami w zakresie projektu
• reprezentowanie firmy w naradach
• uzgadnianie danych technicznych urządzeń

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne
• biegła znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
• samodzielność, inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w zespole, sumienność i obowiązkowość
• gotowość do wyjazdów służbowych
• prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje

• stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
• ciekawą i motywującą pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole
• możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
• komputer i samochód służbowy
• atrakcyjne zarobki.

Aplikacje należy przesyłać z tematem “projektant hvac” na adres:
 info@apagroup.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2014-03-14
Data zakończenia: 2015-03-14