Projektant instalacji sanitarnych

Województwo:
śląskie
Miasto:
Jaworzno
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

VENTIX Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska:

Projektowanie instalacji HVAC:

- wentylacji,

- klimatyzacji,

- ogrzewania,

- wod-kan

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe,

- Doświadczenie na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta,

- Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,

- Prawo jazdy kat. B,

- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym , dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- Umowę o pracę,

- Możliwość rozwoju osobistego,

- Dobre wynagrodzenie - adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Samodzielność przy realizacji zadań,

- Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: ventix@ventix.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ventix Sp. o.o. z siedzibą w Jaworznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ventix Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie przy ul. Staszica 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2018-09-28
Data zakończenia: 2018-10-26

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo