Projektant Instalacji Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Toruń
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma MIRES z Torunia

w związku z dynamicznym rozwojem

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń, woj. kujawsko-pomorskie

Nr ref.: 02/2014/PWIK

Obowiązki

• opracowywanie projektów technicznych,
• opracowywanie projektów zamiennych (optymalizacja),
• kosztorysowanie

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie,
• doświadczenie na podobnym stanowisku o dużej odpowiedzialności – min 2 lata,
• wiedza techniczna z zakresu wentylacji – klimatyzacji oraz instalacji sanitarnych,
• umiejętność czytania projektów technicznych,
• komunikatywność  i wysokie zdolności interpersonalne,
• umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
• dokładność, systematyczność i obowiązkowość w realizacji celów,
• bardzo dobra znajomość  pakietu Office,
• znajomość AutoCad,
• znajomość programów kosztorysowych (Norma),
• prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
• uprawnienia budowlane projektowe aktualne (preferowane) lub w trakcie przygotowania do egzaminu

Mires oferuje:

• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• współpracę na warunkach umowy o pracę lub innej dogodnej dla kandydata,
• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
• szkolenia i miłą atmosferę pracy,
• wsparcie techniczne w pierwszych miesiącach współpracy,
• odpowiednie narzędzia pracy.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawodowych zawierających CV oraz list motywacyjny ze zdjęciem

na adres sekretariat@mires.pl z dopiskiem w temacie "02/2014/PWIK" w terminie do dnia 10.04.2014 r.

Data publikacji: 2014-03-21
Data zakończenia: 2015-03-21