Projektant Wentylacji i Klimatyzacji

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Łomianki
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

AGATIS-INSTALACJE (www.agatis.pl) to firma handlowo-usługowa, działająca w branży instalacyjnej od 2007 roku.

Posiada bogate doświadczenie w montażu i serwisie wszelkiego typu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, systemów automatyki budynkowej oraz innych instalacji użytkowych.

AGATIS-INSTALACJE poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki (mazowieckie)

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych związanych z systemami wentylacji i klimatyzacji.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o profilu klimatyzacja i wentylacja;
• Uprawnienia projektowe w zakresie zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
• Otwartość i zaangażowanie;
• Dobre zdolności komunikacyjne;
• Dyspozycyjność i elastyczność.

Firma oferuje:

• Bardzo dobre warunki pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Udział w rozwoju firmy.

Zgłoszenia - poprzez pracuj.pl

Data publikacji: 2013-05-28
Data zakończenia: 2014-05-28