Projektant wentylacji pożarowej

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje oddzielenia przeciwpożarowe, systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Obecnie do centrali firmy w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. HWPR

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne;
- uprawnienia w zakresie projektowania instalacji sanitarnych;
- doświadczenie w projektowaniu wentylacji pożarowej lub oddymiającej  będzie atutem;
- znajomość programów CAD;
- zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków;
- znajomość j.angielskiego będzie atutem.

Zakres obowiązków

- projektowanie systemów wentylacji pożarowej przy współpracy z inwestorem lub wykonawcą obiektu;
- tworzenie dokumentacji projektowej i ofertowej;
- współpraca z działem handlowym;
- współudział w pracach projektowych i badawczych firmy.

Firma oferuje

- stabilne warunki zatrudnienia;
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) poprzez formularz

Data publikacji: 2013-05-15
Data zakończenia: 2014-05-15