Przedstawiciel Handlowy

Województwo:
Cała Polska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
AERECO WENTYLACJA sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za:

  •     reprezentowanie Firmy w podległym regionie (3-4 województwa);
  •     nawiązywanie kontaków i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami Firmy: producenci okien, dystrybutorzy okien, firmy budowlane, instytucje;
  •     prezentację produktów, analizę potrzeb klientów;
  •     bieżaca współpraca klienta z Firmą oraz zapewnienie doradztwa technicznego w zakresie produktów;
  •     realizację działań marketingowych u Partnerów handlowych;
  •     udział w szkoleniach, targach i seminariach.

Wymagania:

  •     wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów;
  •     samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie;
  •     obsługa komputera: arkusze kalkulacyjne, dokumenty tekstowe;
  •     prawo jazdy kat. B;
  •     gotowość do wyjazdów służbowych;
  •     szukamy odważnych, optymistycznych i kreatywnych osób o silnej osobowości.

Oferujemy:

  •     zatrudnienie na pełny etat, umowa na czas nieokreślony;
  •     narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  •     ciekawą pracę w terenie;
  •     pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  •     możliwość rozwoju i samorealizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres rekrutacja@aereco.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapewniamy dyskrecję.

Data publikacji: 2015-01-09
Data zakończenia: 2015-01-31