Przedstawiciel Handlowy HVAC TIVAC

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

IPK Sp. z o.o. - firma branży doradztwa personalnego - dla swojego Klienta, wiodącego dostawcy materiałów budowlanych, poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Wentylacje, Klimatyzacje i Izolacje (HVAC, TIVAC)

Region: Łódź, woj. łódzkie

Nr ref.: PH/Łódź

Obowiązki:

  • opieka i doradztwo w zakresie rozwoju i sprzedaży materiałów HVAC, TIVAC
  • utrzymywanie relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • pozyskiwanie nowej grupy klientów

Wymagania:

  • doświadczenia w handlu materiałami HVAC, TIVAC
  • znajomości produktów i rynku materiałów HVAC, TIVAC
  •  doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •  komunikatywności i samodzielności
  •  silnej orientacji na wynik
  •  umiejętności pracy w grupie
  •  rozszerzanie kontaktów handlowych
  •  gotowości do podróży służbowych, prawa jazdy kat. B

Klient IPK oferuje:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • pracę w dynamicznym zespole i możliwość rozwoju
  • samochód i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Zainteresowane osoby, spełniające ww wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 30.05.2014 r. z dopisanym numerem referencyjnym "PH/ŁÓDŹ" i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:e-mail:

ipk421@ipk.com.pl

lub

IPK Sp. z o. o., ul. Mariensztat 8, 00-302 Warszawa

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Data publikacji: 2014-05-06
Data zakończenia: 2015-05-06