Przedstawiciel handlowy - mazowieckie

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

DOSPEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Region: woj. mazowieckie

Obowiązki:

• realizowanie planów sprzedaży
• obsługa aktualnych Klientów
• pozyskiwanie Klientów na powierzonym terenie
• budowanie pozytywnych relacji z Klientami
• doradztwo w zakresie sprzedaży produktów
• negocjowanie warunków

Wymagania

• konsekwencji i uporu w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
• gotowości do pracy w terenie
• czynne prawo jazdy kategorii B
• nie wymagamy doświadczenia
• umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
• nastawienie na sukces
• umiejętności pracy zespołowej
• umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
• komunikatywności, rzetelności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
• własnego komputera i dostępu do internetu
• mile widziana znajomość lokalnego rynku

Dospel oferuje:

• pracę w nowoczesnym środowisku w oparciu o najwyższe standardy
• telefon komórkowy
• samochód służbowy
• ciągły rozwój zawodowy
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
• pełne szkolenie produktowe

(CV, list motywacyjny) z zapisem w temacie email PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - mazowieckie,
prosimy nadsyłać poprzez formularz

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzebnie zbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data publikacji: 2013-09-16
Data zakończenia: 2014-09-16