Przedstawiciel handlowy - wentylacja

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Grudziądz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
PH/K

IPK Sp. z o.o. - firma branży doradztwa personalnego - dla swojego Klienta, wiodącego dostawcy materiałów budowlanych, poszukuje osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – WENTYLACJE
Miejsce pracy: Grudziądz, Toruń
Nr ref.: PH/K

Podstawowy zakres obowiązków:

    •     promowanie rozwiązań firmy w zakresie systemów wentylacyjnych wśród Klientów – inwestycji budowlanych.
    •     negocjowanie kontraktów, prowadzenie rozmów z Klientami, pozyskiwanie nowych zleceń, odpowiadanie na zapytania ofertowe - przygotowanie ofert handlowych, doradztwo techniczne oraz nadzór nad rynkiem inwestycyjnym budowlanym i przemysłowym.

Wymagania:

    •     wykształcenia technicznego – inżynieria środowiska (wentylacja i klimatyzacja) oraz znajomości zagadnień związanych z systemami wentylacyjnymi.
    •     znajomości rynku inwestycyjnego budowlanego w Polsce

Poszukujemy osób z doświadczeniem w aktywnej sprzedaży.

Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w zespole, rzetelność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

Kontakt:

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres: ipk400@ipk.com.pl

Data publikacji: 2014-11-19
Data zakończenia: 2014-12-19