Przedstawiciel Regionalny - mazowieckie

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Regionalny

Region: Warszawa, woj. mazowieckie
Numer ref.:
DPR/2/MAZ

Obowiązki

• rozwój współpracy z projektantami działającymi w branży wentylacyjnej i rozwiązań przemysłowych,
• współpraca z Partnerami Handlowymi Venture Industries, a także hurtowniami wentylacyjnymi, instalatorami oraz inwestorami,
• opieka nad nowymi klientami firmy (wsparcie informacyjne i handlowe),
• organizacja spotkań i szkoleń,
• pozyskiwanie informacji na temat rynków, na których działa Venture Industries,
• dbanie o prawidłowy wizerunek i ekspozycję marki u kluczowych klientów,
• monitorowanie działań konkurencji,
• poszerzanie bazy klientów.

Wymagania

• wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie techniczne),
• doświadczenia w sprzedaży (znajomość rynku wentylacyjnego będzie niewątpliwym atutem),
• wysokiej motywacji i zaangażowania,
• komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
• gotowości do częstych wyjazdów (3-4 dni w tygodniu),
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
• prawo jazdy kategorii B ( min. 2 lata).

Venture Ind. oferuje

• pracę na pełen etat, po okresie próbnym,
• stabilność zatrudnienia,
• specjalistyczne szkolenia,
• niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
• możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@venture.pl

Data publikacji: 2014-04-29
Data zakończenia: 2015-04-29