Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk, Gdynia, Sopot
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Tempcold obecna na rynku nieprzerwanie od ponad 40 lat, lider branży HVACR, należąca do grupy kapitałowej Ahlsell, szwedzkiego potentata branży sanitarnej na rynku skandynawskim, w związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukuje Przedstawiciela Techniczno-Handlowego, który będzie odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży w branży HVACR :

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

OPIS STANOWISKA:

- doradztwo i wsparcie techniczne, przygotowywanie ofert

- ścisła współpraca z firmami handlowymi, instalacyjnymi i biurami projektów branżowych

- budowanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów (Polska Północna)

- realizacja planów rozwoju sprzedaży elementów instalacyjnych do klimatyzacji i chłodnictwa

- promowanie i aktywna sprzedaż produktów marek własnych na rynku

- pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych

WYMAGANIA:

- wykształcenie techniczne kierunkowe

- doświadczenie w branży instalacyjnej HVACR będzie dodatkowym atutem

- prawo jazdy kat. B

- znajomość jęz. angielskiego

- zaangażowanie, elastyczność, kreatywność w realizowaniu powierzonych zadań

- bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + premia)

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

- stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach

- pracę w dynamicznym zespole i firmie o strukturach międzynarodowych

- bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres tempcold@tempcold.com.pl

Prosimy o umieszczenie na dokumencie rekrutacyjnym klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 z późniejszymi zmianami).”

Data publikacji: 2019-03-15
Data zakończenia: 2019-04-13

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo