Recepcjonistka - Sekretarka

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Ventia - spółka działająca w branży wentylacja i klimatyzacja

- w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatek na stanowisko:

Recepcjonistka/Sekretarka

Miejsce pracy:  Warszawa, ul. Działkowa 121A

Obowiązki

• obsługa biura oraz recepcji, obsługa gości, udzielanie informacji,
• zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą, rejestracja listów i przesyłek,
• przygotowywanie sali konferencyjnej oraz obsługa spotkań,
• sporządzanie zamówień na artykuły biurowe oraz środki spożywcze, bieżąca współpraca z dostawcami usług do biura, ogólna administracja biura,
• asystowanie Zarządowi firmy.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• min. komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie),
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem,
• pozytywne usposobienie, wysoka kultura osobista,
• praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
• praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

• mnimalne wykształcenie: średnie ogólnokształcące.

Firma oferuje

• przyjazne środowisko oraz dobre warunki pracy,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• umowa o pracę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl, w temacie wpisując "Recepcjonistka/Sekretarka"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Data publikacji: 2013-10-28
Data zakończenia: 2014-10-28