Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wieruchów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
Lindab Sp. z o.o.

Lindab poszukuje pracownika na stanowisko:

Regionalny Doradca Techniczno – Handlowy

Miejsce pracy: Wieruchów i okolice

Opis stanowiska:

- wsparcie techniczne projektantów i wykonawców w zakresie rozwiązań instalacji wentylacji mechanicznej

- współpraca z generalnymi wykonawcami oraz nawiązywanie relacji z inwestorami

- udział w przygotowaniu ofert techniczno-handlowych oraz negocjacjach

- promowanie produktów Lindab (elementy dystrybucji powietrza, centrale wentylacyjne i wentylatory, systemy p.poż)

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Inżynieria Środowiska

- doświadczenie w sprzedaży i wsparciu technicznym w zakresie urządzeń technicznych HVAC

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office, znajomość AutoCad będzie dodatkowym atutem)

- prawo jazdy kat. B.

- samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz kreatywność

- zdolność łatwego nawiązywania kontaktów

- gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

- dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)

- przyjazną atmosferę w pracy

- pracę w nowoczesnym biurze

- program „poleć pracę”

- nagroda za staż pracy

- świeże owoce, pyszną kawę

- pakiet szkoleń.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadesłanie aktualnego CV na adres praca@lindab.pl

Data publikacji: 2019-07-22
Data zakończenia: 2019-08-23

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja