Regionalny Kierownik Sprzedaży

Województwo:
dolnośląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Regionalny kierownik sprzedaży

Preferowanie miejsce zamieszkania: województwo dolnośląskie, opolskie, śląskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria środowiska, mechaniczno – energetyczne, mechaniczne
  • doświadczenie w sprzedaży B2B w obszarze zagadnień wymiany ciepła, HVAC+R
  • znajomość programu AutoCad 2D
  • mile widziana znajomość programu SolidWorks
  • znajomość języka angielskiego

Zadania na stanowisku:

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie  wymienników ciepła i chłodnic wentylatoworych na terenie województw: zachodnio – pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych wymienników ciepła i chłodnic wentylatorowych w odpowiedzi na zapytania ofertowe od klientów
  • realizacja planów sprzedaży w oraz obsługa dotychczasowych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałych i dobrych relacji z nimi
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
  • wizyty u klientów

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia poprzez współpracę z zagranicznymi spółkami koncernu

Aplikacje: http://gazetapraca.pl/ogl/2146383/regionalny+kierownik+sprzeda%C5%BCy?utm_source=Nlt_Praca&utm_medium=Nlt&utm_campaign=oferty_pracy_nlt_2010

Data publikacji: 2015-07-13
Data zakończenia: 2015-08-12