Regionalny Kierownik Sprzedaży HVAC

Województwo:
dolnośląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

TROX BSH Technik Polska Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym dystrybutorem najwyższej, jakości urządzeń niemieckiego koncernu TROX GmbH będącego wiodącym globalnym producentem szerokiej gamy urządzeń oraz systemów wentylacyjnych jak i ochronny przeciwpożarowej.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie dystrybucji systemów marki TROX na terenie woj. dolnośląskiego.

Wymagamy:

- Wykształcenia wyższego technicznego - preferowana Inżynieria Środowiska - Wentylacja i Klimatyzacja

- Minimum 3 lata doświadczenia w branży HVAC potwierdzonego sukcesami w obszarze pozyskiwania klientów

- Aktywnej współpracy z firmami wykonawczymi oraz dystrybutorami w powierzonym regionie

- Aktywnego wsparcia biur projektowych i promocji marki TROX

- Sporządzania ofert handlowych, wycen obiektowych, doradztwa technicznego

- Monitoringu rynku inwestycji budowlanych

- Samodzielności, dyscypliny i dynamizmu w działaniu

- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i satysfakcji z pracy z ludźmi

- Odpowiedzialności w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami

- Gotowości do podróży służbowych

- Dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B1 lub B2 w skali CEF (mile widziane udokumentowanie testem TOEIC)

- Prawa jazdy kat. B

Zapewniamy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie

- Zatrudnienie na umowę o pracę oraz rozwój zawodowy

- Przyjazne środowisko pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@trox-bsh.pl

Data publikacji: 2018-03-12
Data zakończenia: 2018-04-13

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo