Regionalny Kierownik Sprzedaży - Inżynier Sprzedaży

Województwo:
śląskie
Miasto:
Mysłowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach uznawana jest za lidera w branży filtracji i wentylacji. Od roku 1995r. nasza firma systematycznie zwiększa udziały rynkowe i wielkość produkcji. Naszym atutem jest silna baza technologiczna. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, które wpływają na zwiększanie wydajności i utrzymanie wysokiej jakości wyrobów sprzedawanych w kraju i za granicą. Główne założenia strategii naszej firmy pozostają niezmienne – są nimi ciągły rozwój oraz zadowolenie klientów.

W związku z planami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalnego Kierownika Sprzedaży

(Inżynier Sprzedaży)

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

- analiza potrzeb klientów i doradztwo techniczne

- dobór optymalnych rozwiązań technicznych dla swoich klientów w oparciu o ofertę handlową firmy

- systematyczny rozwój sieci sprzedaży oraz monitoring otoczenia rynkowego

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami firmy

- opracowanie zapytań ofertowych oraz negocjowanie warunków handlowych

- stała współpraca z działem technicznym i produkcyjnym

- współuczestnictwo w kreowaniu nowych produktów i rozwoju rynku

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

- wymagana praktyka w pracy z klientami w branży przemysłowej

- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

- praktyczna znajomość pakietu MS Office

- umiejętność pracy z zespole, wysoka kultura osobista, kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie i odpowiedzialność

- znajomość języka angielskiego

- gotowość do podróży służbowych

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy narzędzia pracy i wynagrodzenie adekwatne do stanowiska pracy. Oferujemy ciekawą, dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością dalszego rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres info@orwat-filtertechnik.com

Data publikacji: 2017-05-29
Data zakończenia: 2017-06-29