Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Bydgoszcz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Fläkt Bovent Sp. z o.o.

Biuro Regionalne w Bydgoszczy

zatrudni pracownika na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. VS

Region:  Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i pomorskie

Obowiązki:

• bieżąca obsługa klientów (projektantów, firm wykonawczych oraz hurtowni)
• przygotowywanie ofert handlowych
• nadzór nad realizacją zleceń
• szkolenia dla projektantów i wykonawców w zakresie produktów VS
• realizacja celów sprzedaży w podległym regionie.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu
• umiejętność obsługi komputera (MS Office)
• prawo jazdy kat. B.

Fläkt Bovent oferuje:

• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne warunki pracy i płacy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• szkolenia.

CV prosimy przesyłać na adres cezary.kosobucki@flaktwoods.com

VS - Ventilation Solutions

Data publikacji: 2013-12-03
Data zakończenia: 2014-12-03