Regionalny Przedstawiciel Handlowy: podkarpackie i wielkopolskie

Województwo:
wielkopolskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Region: podkarpackie i wielkopolskie
Numer referencyjny:
RPH-POZ2

Opis stanowiska

•  Rozwój współpracy z projektantami działającymi w branży wentylacyjnej i rozwiązań przemysłowych
•  Współpraca z Partnerami Handlowymi Venture Industries, a także hurtowniami wentylacyjnymi, instalatorami oraz inwestorami
•  Opieka nad nowymi klientami firmy (wsparcie informacyjne i handlowe)
•  Organizacja spotkań i szkoleń
•  Pozyskiwanie informacji na temat rynków na których działa Venture Industries
•  Dbanie o prawidłowy wizerunek i ekspozycję marki u kluczowych klientów
•  Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

•  Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne)
•  Doświadczenie w sprzedaży (znajomość rynku wentylacyjnego będzie niewątpliwym atutem)
•  Wysoka motywacja i zaangażowanie
•  Komunikatywność i wysoka kultura osobista
•  Gotowość do częstych wyjazdów (docelowo 3-4 dni w tygodniu)
•  Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

•  Pracę na pełen etat, po okresie próbnym
•  Stabilność zatrudnienia
•  Specjalistyczne szkolenia
•  Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, samodzielne biuro)
•  Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@venture.pl.

Data publikacji: 2013-03-25
Data zakończenia: 2014-03-25