REHAU: Doradca handlowo-techniczny

Województwo:
śląskie
Miasto:
Gliwice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

REHAU - wiodący na rynkach światowych dostawca produktów oraz systemów dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu -

do Biura Handlowo-Technicznego REHAU w Gliwicach

poszukuje kandydatów (-tek) na stanowisko:

Doradca Handlowo-Techniczny

(Dział Infrastruktury i Inżynierii Środowiska)

Biuro REHAU: Gliwice

Region: Polska południowo-wschodnia (Kraków, Tarnów, Rzeszów, Kielce)

Obowiązki

Wybrana osoba odpowiedzialna będzie za kontakty z inwestorami, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi oraz handlowymi, w tym doradztwo techniczne w zakresie sieci zewnętrznych i energii odnawialnej.

Wymagania

• wykształcenia wyższego technicznego w kierunku inżynierii sanitarnej lub pokrewnym,
• znajomości i doświadczenia w branży sieci zewnętrznych i energii odnawialnej,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz umiejętności pracy w zespole,
• dyspozycyjności i pełnego zaangażowania w pracę,
• gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,
• doświadczenia w sprzedaży i obsłudze inwestycji business to business,
• biegłej znajomość obsługi komputera (MS Office),
• prawo jazdy kategorii B,
• znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta

• atrakcyjne stałe wynagrodzenie,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• profesjonalny program szkoleń,
• ciekawą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
• liczne świadczenia pozapłacowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny oraz zdjęcie na adres gliwice@rehau.com

Data publikacji: 2014-01-20
Data zakończenia: 2015-01-20