Rekuperatory.pl: Asystent Projektanta - Projektant Instalacji

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma Rekuperatory.pl poszukuje osoby,
która dołączy do młodego zespołu, na stanowisko:

Asystent Projektanta / Projektant Instalacji

Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie

Poszukujemy młodych dynamicznych inżynierów chcących związać swoją karierę z solidnym pracodawcą.

Opis stanowiska

• sporządzanie dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych głównie wentylacyjnych
• współpraca z biurami architektonicznymi
• współpraca z instalatorami i innymi projektantami

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne uzyskanie na kierunku Inżynieria Środowiska o specjalności wentylacja, klimatyzacja ogrzewnictwo
• umiejętność pracy w programie AutoCAD lub podobnym
• mile widziana praktyczna znajomość branży instalacyjnej i/lub innej technicznej
• dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
• bardzo dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

• umowa o pracę na czas określony powyżej 1 roku z możliwością z możliwością przedłużenia  na czas nieokreślony
• wynagrodzenie + premia
• praca w młodym zespole w firmie z kapitałem zagranicznym
• stałe godziny pracy.

CV należy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ w portalu pracuj.pl

Data publikacji: 2013-07-22
Data zakończenia: 2014-07-22