Reprezentant Handlowy firmy BARTOSZ

Województwo:
wielkopolskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma Bartosz poszukuje:

Reprezentant Handlowy

Województwo: dowolne (poszukiwani są Kandydaci z całej Polski)

Opis stanowiska

Firma Bartosz poszukuje osoby, która lubi sprzedawać i „bawić się sprzedażą”. Zatrudniona osoba będzie obsługiwała Klientów w relacji B2B oraz B2C. Bardzo ważnym zadaniem stanie się budowanie nowej marki firmy na rynku, m.in. dzięki profesjonalnemu doradztwu specjalistycznemu. Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało m.in.:

- promocja i sprzedaż produktów  z oferty Firma Bartosz, związanych z energią odnawialną;

- planowanie i realizacja działań pro-sprzedażowych;

- nawiązywanie relacji oraz budowanie partnerstwa z Klientem indywidualnym oraz biznesowym;

- przygotowanie oraz udział w targach, eventach, spotkaniach tematycznych;

- realizacja celów sprzedażowych i jakościowych.

Wymagania

• Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w firmie(ach) handlowych - min. 3 lata
• Prawo jazdy kat. B
• Pracowitość, potwierdzona co najmniej 2 dobrymi referencjami od pracodawców
• Dobra autoprezentacja, rozwinięta np. podczas wystąpień publicznych, szkoleń współpracowników lub klientów
• Komunikatywność na wysokim poziomie, weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej
• Rozwinięta kultura osobista, zdobyta podczas współpracy z dotychczasowymi Klientami
• Kreatywność w poszukiwaniu nowych sposobów dotarcia do Klientów, poparta konkretnymi aktywnościami z dotychczasowej pracy zawodowej
• Dobra znajomość pakietu Office: Word, Excel, Power Point
Dodatkowym atutem będzie zdobyte doświadczenie w branży energii odnawialnej lub sanitarno-grzewczej.

Firma oferuje

• Zależy nam na tym, aby praca w Firma Bartosz, była dla Ciebie pasją, tak jak dla wszystkich członków naszego zespołu. To coś więcej niż praca. To współtworzenie nowej jakości usług, powiązanych z najlepszymi produktami na rynku.
• Proponujemy Ci umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu. Satysfakcjonujące wynagrodzenie, będzie powiązane z Twoimi osiągnięciami sprzedażowymi oraz jakościowymi. Podstawową zasadą stosowaną przez nas jest partnerstwo, które według nas musi być oparte o wartości, zaufanie oraz Twoje pełne zaangażowanie.
• Określona przez nas droga Twojego rozwoju będzie prowadziła przez cykl szkoleń branżowych. Potrafimy zadbać o Twoje kompetencje i umiejętności sprzedażowe, nawet jeśli jesteś doświadczonym specjalistą w zakresie sprzedaży. Dzięki coaching’owi, który jest standardem w naszej pracy możemy zadbać o dobre samopoczucie naszych ludzi, jednocześnie osiągając ponadprzeciętne rezultaty.
• To również od Ciebie będzie zależało, gdzie w tej firmie będziesz za 2-3 lata. W tej perspektywie czasu możesz stać się osobą zarządzającą kilkuosobowym zespołem sprzedażowym.
• Zapewniamy pakiet wspierający efektywność: samochód, urządzenia mobilne, aplikacje, to uzupełnienie tego, co będzie Ci niezbędne do pracy w naszej firmie.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu BARTOSZ swoją kandydaturę mogą zgłosić poprzez przesłanie wymaganych dokumentów (CV + list motywacyjny + referencje) na adres: marketing@bartosz.com.pl z dopiskiem w temacie: "Reprezentant handlowy ... (tu województwo)".

O Firmie BARTOSZ Sp.J.

Rynek budownictwa energooszczędnego i pasywnego jest obecnie najbardziej rosnącym oraz najlepiej rokującym rynkiem produktów i usług w Polsce. Dlatego naszym klientom proponujemy rozwiązania systemów instalacyjnych przyjaznych użytkownikom. Posiadamy wiele patentów i nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty technicznej.                          Firma Bartosz jest firmą o ponad 20 letniej tradycji, działającą na terenie Polski. Jesteśmy dumni, mogąc umacniać naszą markę na rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta (doradztwem, sprzedażą i montażem) w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, komunalnym i przemysłowym w dziedzinie systemów wentylacji z odzyskiem ciepła, uzdatniania wody oraz oczyszczania i odzysku ścieków. Mamy wiedzę, narzędzia, odpowiednie zaplecze do tego, aby świadczyć naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Stabilność poprzez rozsądne gospodarowanie zasobami i inwestowanie w rozwój zapewniają nam możliwość oferowania produktów i usług o najwyższej jakości i efektywności działania, a stabilizacja pozwala zapewnić naszym klientom obsługę posprzedażową. Nasz asortyment to : systemy uzdatniania wody, rekuperatory i centrale wentylacyjne, systemy pompowe do wody i ścieków, systemy oczyszczania i odzysku ścieków. Nadrzędnym celem Firmy Bartosz jest zapewnienie swoim Klientom mierzalnych oszczędności, wygody oraz troska o zdrowie i środowisko naturalne.

Firma Bartosz, to przedsiębiorstwo, której fundamentem są wartości:
• Współpraca i Zaufanie – to coś więcej niż nastawienie na obsługę Klienta i relacje. Oznacza to, że podejmując każdą decyzję oraz wykonując wszystkie zadania patrzymy na to „oczami naszego Klienta”.
• Jakość – w każdym obszarze naszej działalności jakość świadczonych przez nas usług jest zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantują to nasze standardy, według których pracujemy.
• Uczciwość – w każdej sytuacji naszym obowiązkiem jest mówienie prawdy Klientowi.
• Innowacyjność – ciągle poszukujemy nowych rozwiązań na rynku, aby stale oferować najnowsze rozwiązania.

Data publikacji: 2013-05-24
Data zakończenia: 2014-05-24