Romex: Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Płońsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

F.U.H. ROMEX - GRUPA SBS

www.firmaromex.pl

firma działająca od 1981 roku w branży grzewczej i sanitarnej,

poszukuje:

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Płońsk, woj. mazowieckie

Obowiązki:

- wykonywanie kosztorysów instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych i klimatyzacji,
- analizowanie dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych oraz klimatyzacji,
- dobór dla klienta właściwych urządzeń sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych,
- dobór dla klienta właściwych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,
- nadzorowanie instalatorów i koordynacja wykonywanych robót,
- przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
- rozliczanie inwestycji.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - inżynieria sanitarna lub pokrewne,
- doświadczenie (min. 2 lata )w kosztorysowaniu instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji oraz klimatyzacji,
- prawo jazdy kat. B,
- sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- znajomość obsługi komputera: w szczególności program NORMA PRO; AUTO CAD,
- bardzo dobra organizacja pracy, także pod presją czasu,
- umiejętność analizowania dokumentacji projektowej.

Romex oferuje:

- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku.

Aplikacje należy wysłać na adres biuro@firmaromex.pl

Data publikacji: 2013-11-11
Data zakończenia: 2014-11-11