Rzeszów: Product Manager - Systemy AC

Województwo:
podkarpackie
Miasto:
Rzeszów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Experis Engineering, firma specjalizująca się w rekrutacjach z obszaru inżynierii, dla swojego klientavspecjalizującego się w branży klimatyzacji i chłodnictwa

poszukuje osób zainteresowanych rekrutacją na stanowisko:

Product Manager – Systemy klimatyzacji

Miejsce pracy: Rzeszów, woj. podkarpackie

Nr ref.: KLA/120/KNS

Obowiązki

• Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego.
• Doradztwo techniczne i sprzedaż produktów firmy: systemów klimatyzacji w procesie sprzedaży inwestycyjnej.
• Doradztwo techniczne na rzecz biur projektowych, generalnych wykonawców i inwestorów.
• Przygotowanie ofert i prezentacji handlowych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe-techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewnych.
• Doświadczenie w sprzedaży systemów klimatyzacji.
• Znajomość rynku biur projektowych w podległym obszarze.
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych.
• Prawo jazdy kat. B.
• Gotowość do częstych podróży służbowych.

Firma oferuje

• Praca w międzynarodowej firmie.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
• Szeroki system wdrożeniowy oraz szkoleniowy w Polsce.
• Wszelkie narzędzia pracy, wliczając samochód do użytku prywatnego.

Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym KLA/120/KNS na adres: engineering@pl.experis.com

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Data publikacji: 2013-07-22
Data zakończenia: 2014-07-22