Samodzielny przedstawiciel handlowy - Agent regionalny

Województwo:
podlaskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

HIDRO-CLIMA sp. z o.o. poszukuje:

województwo podlaskie

Zadania:

- Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;

- Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych;

- Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego);

- Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów

- Koordynacja procesu realizacji zamówień

- Udział w projektach marketingowych realizowanych w ramach kampanii firmowych

- Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne)

- Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej

- Potwierdzona skuteczność handlowa

- Prawo jazdy kat B i własny samochód

- Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiejętność autoprezentacji, zdolność samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność finalizowania sprzedaży)

- Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy

- Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

- Własna działalność lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę AGENCYJNĄ (prowizja)

- Nienormowany czas pracy

- Okresowe szkolenia w siedzibie firmy i u poddostawców (Włochy, Hiszpania)

- Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników

- Telefon firmowy

Warunkiem udziału w rekrutacji jest spełnienie wymagań wobec stanowiska (wymaganiem kluczowym jest posiadanie wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia w prowadzeniu aktywnej sprzedaży).

Osoby spełniające wymagania kwalifikacyjne prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@hidro-clima.pl wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Ofert nadesłanych nie zwracamy, zostaną one zniszczone po zakończonym procesie rekrutacji.

Data publikacji: 2019-01-18
Data zakończenia: 2019-02-18