Serwisant - Brygadzista HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

KLIMAT SOLEC poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Serwisant - Brygadzista instalacji wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie

Nr ref.: 34PJ-1013

Obowiązki

• kierowanie pracą podległych pracowników,
• serwisowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,
• doświadczenie w zakresie obsługi serwisowej ww. instalacji min. 2 lata,
• prawo jazdy kat. B.,
• uprawnienie SEP do 1kV (E+D),
• zdolność do pracy na wysokości,
• dyspozycyjność.

Dodatkowe atuty:

posiadanie certyfikatu kompetencji w zakresie chłodnictwa dla personelu konserwacyjnego,                 montażowego, odbiorczego i serwisowego,
- posiadanie świadectwa kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych,
- znajomość instalacji elektrycznych i automatyki,
- znajomość j. angielskiego.

KLIMAT SOLEC oferuje:

• pełne zatrudnienie na umowę o pracę,
• wynagrodzenie wypłacane w terminie,
• szkolenia, możliwość awansu,
• diety, noclegi,
• profesjonalne narzędzia pracy,
• dojazd na obiekty budowlane.